Karavan Turu

Şehrimizin zengin kültürel mirasının izlerini taşıyan Fener Balat Ayvansaray semtlerini bizimle keşfetmeye ne dersiniz ? Böyle zengin tarihe sahip yerleri işinin uzmanı rehberlerle ve eğlenceli Aheste Karavan ile gezilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Her sokağın hatta her binanın anlatılacak bir hikayesi mutlaka olacaktır…

Image

Tura, boğaz köprüsü ve kız kulesi manzaralı Sarayburnu Sahil de serpme kahvaltımızı yaparak başlıyoruz. Aheste aheste kahvaltımızı yaparak, ambiyansın tadını çıkartıyoruz. Kahvelerimizi içtikten sonra Aheste Karavan ile Balat’ a doğru yola çıkıyoruz. Gezimize yürüyerek devam ediyoruz. Meryem Ana Kilisesi ve Ayazması, Balat ve Çukur dizisi sokakları ve Çıfıt çarşısı, yemek molası, Ahrida Sinagogu, Agora Meyhanesi, Merdivenli Yokuş, Fener Sokakları, Balat Demir Kilise, Kızıl Mektep Rum lisesi, Yuvakimyon kız lisesi, Moğolların Meryemi ya da Kanlı Meryem kilisesi, Fener Rum Patrikhanesi ve Aya Yorgi kilisesi ve yol boyunca daha nice yapıları keşfediyoruz.

NOSTALJİK FENER BALAT TURU

Paket İçeriği:

(Sabah 10:00 akşam 16:00 arası Nostaljik Fener- Balat Turu paketimiz 1- 4 kişi için geçerlidir. Daha kalabalık organizasyonlarımız için lütfen iletişime geçiniz.)

- Serpme kahvaltı: Beyaz peynir, taze kaşar, incir/çilek/böğürtlen reçeli, çeçil peyniri, domates, salatalık, bal, kaymak, nutella, siyah ve yeşil zeytin, salam, hindi füme, sosis, patates, karpuz, sahanda yumurta, sigara böreği, simit ve sınırsız çay bulunmaktadır.
- Türk kahvesi veya special kahve seçenekleri
- Tur boyunca kokartlı uzman rehberlik hizmeti
- Size Özel Kaptan ve Servis Hizmeti

Paketlere Ek Olarak Alabilecekleriniz

volcano

75 ₺

Volkan Gösterisi

volcano

75 ₺

Konfeti Patlatma Şöleni

volcano

75 ₺

Gökyüzüne Dilek Balonu Uçurma

volcano

150 ₺

35 Adet Görsellinizden Oluşan Anı Köşesi

volcano

200 ₺

Kokteyl İkramlı Şampanyalı Karşılama

volcano

250 ₺

Baş Harflerinizden Oluşan Uçan Balonlu Süsleme

volcano

300 ₺

İki Kişilik Lezzetli Bir Akşam Yemeği (Çorba + Ara Sıcak + Salata + Ana Yemek)

volcano

400 ₺

Profesyonel Dış Çekim

volcano

(Fiyat Alınız)

Size Özel Pasta

volcano

(Fiyat Alınız)

VIP Araçla Konforlu, Şoförlü, Lüx Transfer

volcano

(Fiyat Alınız)

Keman veya Gitar ile Virtüöz / Müzisyen Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

Paket içeriğine istediğiniz eklemeleri yapabilirsiniz ancak çıkarma yapılmamaktadır.

Çiftlerimiz geniş brandamız altında yağmurdan etkilenmeden oturabilmektedirler. Kamp sobamız sizi ve içinizi ısıtmaya yetecektir.

Tabi ki… Organizasyonlarımızda sıklıkla kullandığımız konumlarımız; Sarayburnu sahil, Belgrad ormanı, Tarabya sahil, Sazlıdere ve Göktürk’tür. Sizin için özel veya sevdiğiniz bir konumu da seçebilirsiniz. Mesafeye bağlı olarak paketinize önden belirtilen benzin ücreti eklenir.

Rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz

İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, her hangi bir ücret asla ödemezsiniz!

Rezervasyonunuzu iptal etme durumunuzda ön ödemeniz geri iade edilmez.

Ön ödemenizi yaptınız ve rezervasyonunuzu tamamladıysanız, kalan ödemenizi organizasyonunuz esnasında yapabilirsiniz.