S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Tabi ki… Siz aklınızdaki evlilik teklifini söyleyin Aheste karavan ailesi farkı ile hayallerinizi sizin yerinize planlayıp, gerçeğe dönüştürelim.

Haftanın her günü ofisimizi ziyaret edebilir karavanımızı görebilir bizlerle tanışabilirsiniz.

Paket içeriğine istediğiniz eklemeleri yapabilirsiniz ancak çıkarma yapılmamaktadır.

Çiftlerimiz geniş brandamız altında yağmurdan etkilenmeden oturabilmektedirler. Kamp sobamız sizi ve içinizi ısıtmaya yetecektir.

Tabiki seçebilirsiniz. Lütfen bize belirlediğiniz gün ve saatle ilgili müsaitlik sorun. Rezervasyonuzun gün ve saatinden eminseniz hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz size belirlediğiniz zaman dilimi için müsait değiliz demeyi asla istemeyiz.

Tabi ki… Organizasyonlarımızda sıklıkla kullandığımız konumlarımız; Sarayburnu sahil, Belgrad ormanı, Tarabya sahil, Sazlıdere ve Göktürk’tür. Sizin için özel veya sevdiğiniz bir konumu da seçebilirsiniz. Mesafeye bağlı olarak paketinize önden belirtilen benzin ücreti eklenir.

Rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz

İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, her hangi bir ücret asla ödemezsiniz!

Rezervasyonunuzu iptal etme durumunuzda ön ödemeniz geri iade edilmez.

Ön ödemenizi yaptınız ve rezervasyonunuzu tamamladıysanız, kalan ödemenizi organizasyonunuz esnasında yapabilirsiniz.

Maalesef, bu güzel gününüzün keyfini rahatça arkanızı yaslayarak tadını çıkartmanızı istediğimiz için ve normal binek araç kullanıma göre Aheste’nin kullanımı karmaşık, yaşanabilecek aksaklıkların önününe geçebilmek için böyle bir önlem alıyoruz.

Karavanımız seyahat halinde iken şoför dahil 6 kişi almakta. Karavanın açılabilir yatak, masa, sandalye ve mutfak ekipmanları ile hem kampın tadını çıkarın hem de nostaljik havasından tatmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Evet, siz konuma gelmeden önce alandaki hazırlıkları tamamlayıp, büyüleyici Karavan ambiyansını kurmuş bir şekilde sizi bekliyor olacağız.

Tabiki, katalogları incelemeniz ve detaylıca görüşebilmek için ofisimize kahveye bekleriz.

Tabi ki, kamp alanı olarak sık sık kullandığımız bazı yerler; Sazlıdere, Maltepe Karavan Parkı ve Göktürk’tür. Sizin için özel veya sevdiğiniz bir konumu da seçebilirsiniz. Mesafeye bağlı olarak paketinize önden belirtilen benzin ücreti eklenir.

Karavanımız seyahat halinde iken şoför dahil 6 kişi almakta. Karavanımızın yatağında 2 kişi rahatlıkta uyuyabilmekte. Diğer arkadaşlar için çadır ve ekipman desteği sağlıyoruz.