SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Tabii ki… Siz aklınızdaki evlilik teklifini söyleyin Aheste karavan ailesi farkı ile hayallerinizi sizin yerinize planlayıp, gerçeğe dönüştürelim.

Paket içeriğine istediğiniz eklemeleri yapabilirsiniz ancak hizmetlerimiz paket halinde sunulduğu için çıkarılan hizmet tutarı paketten düşülmemektedir.

Sonbahar / kış sezonunda mevsim şartlarına uygun bir lokasyon tercih ederek etkinliklerimizi Belgrad Ormanı'nda gerçekleştiriyoruz. Kış konseptimiz dahilinde etkinliklerimizde soba kullanıyoruz ve karavan içinde zaman geçirmek istediğiniz takdirde karavan içi ısıtıcımız da mevcuttur. Bütün bunlara ek olarak renkli şallarımızı da kullanımınıza sunuyoruz.

Etkinliğiniz için planladığınız gün ve saate karar verdiğinizde ve programımız bu saat için uygun olduğu takdirde rezervasyonunuzu oluşturabiliriz. Rezervasyon oluşturulduğu takdirde paket tutarınızın yarısını kapora olarak havale edip geri kalanını etkinlik bitiminde nakit olarak tamamlayabiliyorsunuz.

Talep ettiğiniz ekstralar dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Rezervasyonunuzu iptal etme durumunuzda ön ödemeniz geri iade edilmez.

Ön ödemenizi yaptınız ve rezervasyonunuzu tamamladıysanız, kalan ödemenizi organizasyonunuz esnasında yapabilirsiniz.

Evet, siz konuma gelmeden önce alandaki hazırlıkları tamamlayıp, büyüleyici karavan ambiyansını kurmuş bir şekilde sizi bekliyor olacağız.

Etkinliğinizden en az 3 gün önce, yaşayabileceğiniz olağanüstü aksiliklerde rezervasyonunuzu askıya alabilir veya programımıza bağlı olarak alternatif tarihe erteleyebiliriz.

Etkinlik gün ve saatinize kadar iletişim sorumlumuzla kontak kurabiliyorsunuz. Etkinliğinizden bir gün önce veya etkinlik günü akış hakkındaki bütün bilgiler örnek video ve yazılı anlatım ile tarafınıza iletiliyor.

Etkinliğiniz için bütün hazırlıklar ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Etkinliğinizden önce sizden girişte bulunan ahşap tabelaya yazılmak üzere isimlerinizin, şahsi aracınızla ulaşım sağlayacaksanız sahada bulunan ekip arkadaşlarımızın sizi tanıyabilmesi için araç plaka ve model bilgilerinizin iletişim sorumlumuza iletilmesi rica ediliyor. Ekibimizin alana vardığınızda sizi karşılayabilmesi için etkinliğinize yaklaşık 30 dakika kala sizinle paylaşılacak numaraya whatsapp üzerinden mevcut konum iletmeniz gerekiyor.

whatsapp